Astor never fails down

 • TANITIM FİLMİ
 • 7/24 SERVİS

7/24 Servis

ASTOR servis ekibimiz konusunda yetkin personel kadrosu ile tam teşekkülü servis ve bakım araçları ile hizmet vermektedir. 7/24 hizmetinizde olan servis ekibimize 0 850 644 06 06 telefonundan ve internet sitemizde dolduracağınız “ Servis Talep Formu” ile ulaşabilirsiniz. Servis ekibimiz müşteri memnuniyeti çerçevesinde en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Servis Talep Formu

 

Servis, Kurulum, Bakım gibi servis ihtiyaçlarınız için lütfen aşağıdaki butonu kullanarak servis talep formunu doldurunuz.

7/24 Servis Hizmetlerimiz

 1. 1
  Arıza Servis Hizmeti

  ASTOR markası altında ürettiğimiz tüm ürünlerin garanti süresi içinde işletme kaynaklı olmayan arızalarının çözümü firmamızın sorumluluğundadır. Bu işlem için öncelikle “Servis Hizmet Formu” sitemizden doldurularak gerekli veri girişleri sağlanmalıdır. Uzman servis çalışanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorunun çözümü için planlama yapacaktır. Saha da yada fabrikamızda  yapılacak inceleme sonucu arızanın garanti kapsamında olup olmadığı belirlenerek gerekiyorsa fiyat teklifi ilgiliye mail yoluyla bildirilecektir.

 2. 2
  Montaj ve Devreye Alma

  ASTOR müşteri memnuniyeti için talep edilirse kendi markamız ya da diğer marka ürünler için montaj ve devreye alma hizmeti vermektedir. Konu ile ilgili “Servis Hizmet Formu” nu doldurabilirsiniz. Uzmnan servis elemanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

 3. 3
  Yedek Parça

  ASTOR müşteri memnuniyeti için talep edilirse yedek parça ve malzeme hizmeti de vermektedir. Konu ile ilgili “Servis Hizmet Formu” nu doldurabilirsiniz. Uzman servis elemanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

 4. 4
  Bakım ve Saha Hizmeti

  ASTOR endüstriyel tesislerinin planlı bakım duruşlarında talep edilmesi üretim gamında bulunan tüm ürünler için servis hizmeti vermektedir. Ayrıca, sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu kestirimci bakim hizmetlerimizde mevcuttur. Müşterilerimizle yapılacak bakım sözleşmesi kapsamında, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda önceden belirlenecek bakım programı çerçevesinde gerekli bakim hizmetleri yapılmakta ve raporlamalar sunulmaktadır.

 5. 5
  Verimlilik ve İşletme Raporu

  ASTOR müşterilerinin isteği doğrultusunda mevcut işletmedeki ürünlerin verim ve işletme ömür analizlerini yaparak ilgili raporlarını sunmaktadır. Konu ile ilgili “Servis Hizmet Formu” nu doldurabilirsiniz. Uzman servis elemanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.